Content Image

Content Image

شرکت جهان ابنیه آژند با استفاده از نیروهای کارآزموده در زمینه اجرای اتاق تمیز توان انجام پروژه­های این صنعت را دارا می­باشد. این نیروها در جریان پروژه­ های متوالی آموزش­های اجرایی لازم را سپری کرده­اند و این امر باعث افزایش راندمان و سرعت و کیفیت نهایی پروژه­ها می­گردد.

در اجرای پروژه­های اتاق تمیز مولفه ­های مختلف و تاثیرگذاری وجود دارند که می­توانند در پایان پروژه رضایت کارفرما از انجام پروژه را تضمین کنند. مهمترین این موارد عبارتند از سرعت اجرا، کیفیت مناسب و قیمت مناسب. درواقع اگر میان موارد یادشده در هر پروژه­ای تعادل برقرار شود، آن پروژه به یک پروژه موفق برای طرفین مبدل می­گردد.

پیش­ ساخته بودن اغلب مصالح این صنعت از یک طرف و نیاز کارفرما مبنی بر اتمام سریع پروژه جهت تولید زودهنگام از طرف دیگر باعث گردیده تا سرعت انجام اتاق تمیز مهمترین خواسته کارفرما قلمداد گردد. لازم به توضیح است که رعایت کیفیت مناسب و الزامات GMP جزء لاینفک پروژه می­باشد.

ما به شما پیشنهاد می­دهیم تا پروژه­های خود را بصورت TURN KEY انجام بدهید، که در این­صورت شامل طراحی، ساخت، نصب، تامین تجهیزات، هواساز و سیستم کنترل و … براساس الزامات و استانداردهای اتاق تمیز می­باشد. از مزایای این روش آن است که سرعت اجرای پروژه را افزایش می­دهد.