کاهش خطر در محیط های تمیز اتاق های تمیز بستگی به شرایط محیطی دقیق کنترل شده دارد. برای به حداقل رساندن خطرات آلودگی و محافظت از افراد و داراییها، زیرساختهای تکنولوژیکی آنها باید سختگیرانه ترین استانداردهای کیفیت را رعایت کنند.

اتاق تمیز

تمیز کردن مناطقی پرخطر از جمله اتاق تمیز که در طراحی مفاهیم مدیریت ساختمان باید با توجه ویژه ای برخورد شوند. با توجه به اینکه آلودگی یکی از بزرگترین تهدیدات برای مردم، کیفیت محصول و محیط اتاق تمیز است، این اتاق ها باید در همه زمان ها از نزدیک مورد نظارت و کنترل دقیق قرار گیرند مثلا برای جلوگیری از شیوع باکتری ها و ویروس های تهاجمی در بخش مراقبت های بهداشتی. فناوری Cleanroom برای حفظ شیوه های تولید مناسب در صنایع علوم زندگی نیز بسیار مهم است. به منظور کنترل قابل اعتماد کلیه پارامترهای مربوطه مانند دما، رطوبت و ذرات موجود در هوا، ترکیب کلیه سیستمهای مدیریت در یک راه حل واحد و جامع بهترین روش برای اطمینان از طبقه بندی بالا و استانداردهای تمیز است.

سیستم اینترلاک اتاق تمیز

سیستم اینترلاک اتاق تمیز

به عنوان ارائه دهنده سیستم های اتوماسیون ساختمان با پرتفوی کامل کنترل های اتوماسیون ساختمان ، آژند کلین روم راه حل هایی را ارائه می دهیم که با فشار یک دکمه شرایط تمیزخانه را فراهم می کند. علیرغم قابلیت های جامع آنها، ما فن آوری اتاق تمیز کردن را از نظر اقتصادی، سریع و قابل اعتماد از دامنه مورد آزمایش و آزمایش شده اجزای استاندارد جمع آوری می کنیم. ما چرخه حیات کامل تأسیسات  و تجهیزات اتاق تمیز را در ذهن خود نگه می داریم. از طریق ارزیابی داده های هوشمند، به کاهش هزینه های بیشتر می رسیم. این منجر به حداکثر راندمان انرژی و کمترین خرابی می شود و در تمام مراحل برنامه ریزی و ساخت و ساز اتاق تمیز  این اطمینان را به شما  می دهیم که پروژه شما با اطمینان و به موقع به پایان رسیده است.

کاربرد سیستم اینترلاک اتاق تمیز

سیستم اینترلاک اتاق تمیز یک کنترل کننده اتوماسیون استاندارد مبتنی بر کنترل هوایی یکپارچه است. کل سیستم بطور مستقل عمل می کند و می تواند به سرعت و انعطاف پذیری با نیازهای فردی تسهیلات تمیز کننده شما سازگار شود. با ادغام کردن سایر سیستم های مدیریت ساختمان، ویژگی های پیشرفته ای را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، قفل شدن با استفاده از فناوری تشخیص گاز و تنظیم دینامیکی زمان های پاکسازی. کنترل دسترسی یکپارچه ، مدیریت قابل اعتماد مردم را قادر می سازد.

سیستم اینترلاک کلین روم

جمع بندی

سیستم اینترلاک درب­ها جهت ورود و خروج مواد و پرسنل طراحی گردیده است و قابل نصب بر روی درب­های اتاق تمیز و پس­باکس می­باشد. این سیستم شامل قفل­های مگنت، تابلو کنترل و شاستی اعلام وضعیت و آلارم باز ماندن درب ها می ­باشد.

سیستم اینترلاک عموماً بر روی ایرلاک های اتاق های تمیز و خطوط تولید شرکت های داروسازی وآزمایشگاه های دارویی و میکروبی نصب می گردد تا به کمک منطقی خاص وضعیت باز و بسته شدن درهای ایرلاک را کنترل کند. سیستم ایرلاک دارای منطقی است که کنترل باز و بسته شدن درها را با توجه به حساسیت های موجود در کلاس های مختلف اتاق تمیز مدیریت می کند.

کلین روم